IDASOFT AdPlus ERP ;

AdPlus Kurumsal Kaynak Yönetimi ile ihtiyacınız olan tüm çözümler entegre bir şekilde hizmetinize sunulur. Piyasada dağıtık halde bulunan birçok yazılım ihtiyaçlara net olarak çözüm sağlamamakla beraber ciddi maliyetlere neden olmaktadır. AdPlus sizlere bütünleşik ve entegre bir kurumsal kaynak ve operasyon yönetimi sağlar. AdPlus, sistemdeki gelişmiş raporlama özellikleri sayesinde sistemdeki tüm hareketleri size net mali değerleriyle sunar.

AdPlus Kurumsal Kaynak Yönetimi Hakkında Kısa Bilgi

AdPlus Kurumsal Kaynak Yönetim Yazılımı, proje tabanlı endüstriler içerisinde yer alan inşaat sektöründeki şirketlerin verimliliklerini arttırmaları için geliştirilmiş bir üründür.

AdPlus, inşaat firmalarının iş süreçlerini yönetebilmek için geliştirilmiş sektörün en kapsamlı inşaat kurumsal kaynak yönetimi yazılım çözümüdür. Proje tabanlı çalışan inşaat firmaları çok farklı iş süreçlerine sahip bir yapı içermektedir. Farklı coğrafyalarda yer alabilen şantiyeler, depolar ve merkezi birimler çok lokasyonlu bir yapıya sahip olan sektörde koordinasyonun sağlanması çok büyük önem taşımaktadır. AdPlus ile tüm noktalardaki verileri ortak bir veri tabanı içinde barındırabilir ve yönetebilirsiniz.

AdPlus Kurumsal Kaynak Yönetiminin Hedefi

Operasyon yönetiminde kullanılan tüm bileşenleri bir araya getirerek entegre bir yapı sunmaktır. Bu sayede şirketler tüm operasyonlarını tek bir merkezden izleyerek esnek bir yönetim mimarisine sahip olacak ve bununla beraber etkin iş gücü, kaynak tasarrufu, etkin yönetim gibi imkanlara sahip olacaklardır.Aınız Soyadınız
Firma
E-Posta
Geçersiz
Mesajınız